Odporúčané značky mlynčekov na kávu

Mlynčeky Obel

Spoločnosť Obel bola založená v roku 1953 v Miláne. Podieľa sa na neustálom vývoji svojich výrobkov, ako aj výskume najlepších materiálov a najmodernejších technológií. Nemenej dôležitá je pozornosť venovaná požiadavkám zákazníkov a spolupráci s niekoľkými najväčšími spoločnosťami na výrobu kávy espresso, ktoré umožnili spoločnosti Obel neustále rásť. Vďaka flexibilnému prístupu spoločnosti môžeme teraz ponúkať aj stroje na mieru. 

Rada mlynčekov značky Obel disponujú funkciou okamžitého mletia vďaka čomu sa zachová plnú arómu kávovej zmesi. Mletie prebieha vo vnútornej kazete, ktorá zaručuje nízku úroveň hluku.

Mlynčeky Eureka

EUREKA navrhuje a vyrába moderné a elegantné mlynčeky na kávu už od roku 1920. Eureka začala svoju činnosť ako výrobca brúsok pre Espresso a bola založená vo Florencii. V súčasnosti sa Eureka vďaka medzinárodnému a dynamickému prístupu snaží byť najinovatívnejšou spoločnosťou v priemysle mlynčekov na kávu.

Kvalitné mlynčeky značky Eureka, ktoré sú určené pre všetkých milovníkov filtrovanej kávy.

Mlynček melie čerstvú kávu priamo do filtra alebo do zásobníka na kávu. Hrubosť mletia sa nastavuje pomocou tzv. stepless systémom – bezkrokový systémom patentovaný výrobcom Eureka.

Predaj profesionálnych kávovarov

Môžete nás kontaktovať aj v prípade, že máte záujem o iné typy kávovarov alebo mlynčekov. Naša ponuka kávovarov na predaj je široká. Veľmi radi Vám pomôžeme s výberom správneho kávovaru, ktorý bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Kontaktujte nás