Predaj profesionálnych a domácich kávovarov

Ponúkame Vám na predaj kvalitné kávovary pre profesionálov, ale aj pre tých, ktorý si chcú vychutnať kvalitnú pravú kávu v pohodlí domova. Nie sme žiadny eshop a preto podľa našich skúseností a odporúčaní sme pre Vás vybrali špeciálnu ponuku z tých najlepších značiek kávovarov na trhu, ktoré spĺňajú všetky štandardy kvality a funkčnosti, aké si môže barista priať.

Predaj profesionálnych kávovarov

Môžete nás kontaktovať aj v prípade, že máte záujem o iné typy kávovarov alebo mlynčekov. Naša ponuka kávovarov na predaj je široká. Veľmi radi Vám pomôžeme s výberom správneho kávovaru, ktorý bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Kontaktujte nás

Odporúčané značky kávovarov na predaj

Kávovary značky Lelit

Všetky kávovary značky Lelit sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku pre pravých milovníkov kávy.

Kávovary na espresso Lelit používajú rovnaké technológie a komponenty, aké sa používajú v komerčných kávovaroch. Každý kávovar Lelit na prípravu espressa bol navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne podmienky teploty a tlaku vody potrebné pre výnimočné espresso.

Kávovary Lelit umožňujú najskúsenejším používateľom manuálne nastavovať požadované kontrolné parametre a umožňujú každému stať sa majstrom tohto vznešeného umenia. Vďaka týmto strojom na espresso si môžete vziať domov kúsok talianskej histórie.

Fracino

Britská značka Fracino ponúka inovatívny luxusný rad kávovarov z nerezovej ocele vo vysoko leštenom a modernom dizajne vhodný pre kaviarne, bary aj reštaurácie.

Kávovary značky Fracino sú ponúkané v poloautomatických alebo plne elektrických verziách. Sú k dispozícii s 1, 2, 3 alebo 4 hlavami na prípravu kávy. Štandardom strojov Fracino je veľká kapacita bojlera. Všetky komponenty sú vyrobené z nerezovej ocele. Niektoré modely majú možnosť ohrevu aj plynom, nie len elektrinou, ktoré sa dajú využiť pri mobilných kaviarňach.

Iberital

Profesionálne kávovary španielskej značky Iberital začali svoju históriu v jednej garáži v Barcelone v roku 1975. Disponujú mono, dual alebo multi systémom boilérov. Viac boilérový kávovar umožňuje optimalizovať spotrebu energie a zaručuje perfektnú tepelnú stabilitu.

Kávovary Iberital dosahujú najvyššiu energetickú úsporu. Používajú bezolovnaté materiály, ktoré nezanechávajú stopy ťažkých kovov v káve a disponujú pripojením na internet.